логотип киевстар (068) 168-28-28
логотип мтс (093) 168-28-28
логотип лайф (095) 168-28-28

Столічне Коллекторське агентство Київ

Колекторське агентство Київ

Спочатку своєї роботи ми нагадаємо боржнику, що він винен Вам гроші, щоб потім у нього не було відмовок і виправдань, а також попередимо його про те, що може бути у разі не повернення боргу, щоб боржник зміг для себе вирішити, що для нього дорожче - повернутий борг або тюремний термін.

Якщо ж, боржник не захоче нас слухати або попередження не матимуть бажаного результату, ми приймемо такі заходи, щоб повернути борг. А саме:

 • Надамо допомогу у відкритті кримінальної справи за фактом шахрайства, якщо в діях боржника будуть проглядатися ознаки афери, або інші ознаки порушення законодавства.
 • Проведемо розшук майна боржника, у разі якщо він вирішить переоформити своє майно на інших осіб, або у боржника є кошти, які юридично оформлені на іншу особу, але фактично належать йому.
 • Проведемо розшук боржника в Києві, якщо він вирішить сховатися від виконання боргових зобов'язань.
 • Накладемо арешт на майно боржника до отримання рішення суду, що буде запорукою того, що після суду буде з чого зробити стягнення боргу.
 • Допоможемо здійснити повернення боргу через суд в Києві, якщо боржник не захоче повертати борг досудовим способом, і шляхом компромісу.
 • Робота з судовими приставами в Києві на остаточному етапі фактичного стягнення боргу.
 • Тому, якщо у Вас взяли в борг, зверніться за допомогою в наше агентство по збору боргів, фахівці якого добре ознайомлені з психологією боржників і методами, за якими вони діють. Ми працюємо з такими видами боргів, як стягнення боргу по розписці, стягнення боргу без розписки, а також стягнення безнадійних боргів.

  У тому випадку, якщо Ви юридична особа, і Вам необхідно вирішити борговий конфлікт, зверніться в наше колекторське агентство Київ, і ми приймемо всі необхідні заходи, щоб стягнути заборгованість з Вашого боржника. У послуги, для юридичних осіб при стягненні боргу входить:

 • Арешт цінних паперів боржника. Дана дія послужить гарантією виконання рішення суду, оскільки якщо цього не зробити до того моменту як буде остаточний результат суду, може виявитися, що юридична особа банкрут і з нього нічого стягнути.
 • Арешт корпоративних прав юридичної особи. Подібний вид арешту унеможливить такі шахрайські дії керівництва фірми-боржника, як відчуження нерухомого та рухомого майна, що теж послужить великою гарантією виконання рішення суду на етапі виконавчого провадження.
 • Повернення боргу за товар. Якщо Ви надали своїм партнерам товар, а вони відмовляються повертати за нього гроші, наше колекторське агентство допоможе повернути борг навіть від самих хитрих шахраїв.
 • Повернення дебіторської заборгованості.
 • Розшук фірм-боржників, а також їх керівництва.
 • Колекторські послуги Київ, Україна, колекторська агенство в Києві

  - Це ми!

  Повернення боргу по розписці, стягнення боргу по розписці, як повернути борг по розписці

  -Ми це знаємо і вміємо!

  Повернення боргу без розписки, стягнення боргу без розписки, як повернути борг без розписки

  - Це наш адвокат по поверненню боргів знає і вміє робити професійно!

  Колекторська агенція, Колекторськи послуги в Києві, Київській області та Україні

  - Це до нас, ми професіонали в цій справі!

  Вибити борг по розписці, вибити борг без розписки, як вибити борг по розписці або як вибити борг без розписки

  - якщо хочете швидко і за законом вибити борг , Вам до нас, ми це можемо професійно !

  Подати заявку на повернення заборгованості.

  Хто винен: Де шукати боржника: Контактні дані боржника: Ваш номер телефону: Як до Вас звертатися: Ваш Email: Інформація про борг: